Konstrukcija „V-Shape“
/AG-491

Efektyvu. Lengva. Dailu.

1.Leidžia sumažinti atstumus tarp modulių ir maksimizuoti energijos surinkimą

V formos modelis sukurtas pasiekti didesnį saulės energijos įrangos efektyvumą.

V formos modelis – efektyvus sprendimas išnaudojant erdvę bei užtikrinant saulės energijos surinkimą tokiuose stoguose, kuriose nėra galimybės konstrukcijos statyti į pietų pusę. Šis išmanus dizainas optimizuoja turimą erdvę ir leidžia išnaudoti saulės šviesą iš rytų ir vakarų pusių.

2.Universalumas ir supaprastintas dizainas

„V-Shape“ modelio išskirtinumas – pritaikomumas. Ši konstrukcija skirtingomis kryptimis pakreipia plokštes ir taip užtikrina optimalų saulės apšvietimą ir efektyvų erdvės panaudojimą.

Dėl supaprastinto dizaino ši konstrukcija leidžia užtikrinti efektyvų saulės energijos surinkimą iš rytų ir vakarų pusių, elegantiškai atrodo bei maksimaliai išnaudoja turimą stogo erdvę.

3.Savaime užsifiksuojantis montavimas ir individualūs sprendimai

„V-Shape“ modelio surinkimas yra labai paprastas. Komponentai savaime užsifiksuoja montuojant, todėl užtikrinamas stabilumas ir sutrumpėja surinkimo laikas.

Taip pat, mūsų konstrukcijas galima pritaikyti nestandartinių matmenų plokštėms. Siūlome individualius sprendimus, atitinkančius konkrečius jūsų reikalavimus.

Komponentai


Priekinė jungtis

Aliumininės veržlės yra įpresuotos į sistemos kojas, todėl konstrukciją galima lengvai prisukti. Gaminio apačia padengta izoliacinės medžiagos sluoksniu.

Viršutinės ir viduriniosios grandies jungtis

Apatinės ir viduriniosios grandies jungtis


Modulių viduriniai laikikliai

Modulių laikikliai pagaminti iš specialaus aliuminio profilio.

Modulių kraštiniai laikikliai


Plokštelė ir padukas balastui

Bituminis arba veltinio


Varžtai